or 4 payments of $30.25 with
Info
HOLDEN EQUINOX EQ, LEFT TAILLIGHT
 LS/LS+/LT, STANDARD TYPE
SUITS MODELSÂ 09/2017 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref: #489365 (#TMP-1863480) - vstock#VA12980
| SKU | 489365 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review